Autoservisas

Parduotuvė

Plovykla

Techninė apžiūra

Ratų geometrija

Eksploatuojant transporto priemonę, prarandamas ratų balansas. Ilgainiui važinėti gali tapti pavojinga, nes kreivai suvesti ratai sunkiau kontroliuojami, transporto priemonė nestabili. Norint pašalinti šiuos trikdžius, reikalinga ratų geometrija, kurią atlieka patyrę specialistai.

Pažeistos ratų geometrijos požymiai

Jeigu važiuojant automobiliu jaučiate nestabilumą bei vairavimo diskomfortą, paleidus vairą sunku išlaikyti tiesią važiavimo trajektoriją ir automobilis iš lėto krypsta į kairę ar dešinę pusę – tai reiškia, jog nedelsiant reikalinga suvesti ratus. Vis dėlto, net nepastebint žymių trikdžių, pravarti geometrija tam, kad įsitikintumėte ar ratai tiesūs ir stabilūs.
Apsilankykite autoservise „Agrija“ Vilniuje. Mūsų patyrę specialistai apžiūrės Jūsų transporto priemonę ir atliks kokybišką ratų suvedimą. Mūsų autoservise dirbama su kompiuteriniu stendu „Hunter“.

Kada reikalinga geometrija?

Reguliarūs patikrinimai nuvažiavus tam tikrą ridą būtini kiekvienai transporto priemonei, nesvarbu, kaip gerai ir kokybiškai iš pirmo žvilgsnio ji funkcionuotų. Kiekvienam automobiliui gamintojai nustato reikiamus parametrus ir tolerancijos ribas. Jeigu jų nesilaikysite, nuo to gali nukentėti vairavimo kokybė ir Jūsų automobilio saugumas. Reguliarus patikrinimas visoms transporto priemonėms reikalingas šiais atvejais:

  • nuvažiavus 10-15 tūkst. kilometrų (tikslus skaičius priklauso nuo konkrečios transporto priemonės, žr. gamintojo rekomendacijas);
  • atlikus kėbulo remontą;
  • atlikus pakabos remonto (t.y. vairo svirčių, amortizatorių, antgalių, traukių, vairo kolonėlių remonto, sailenblokų keitimo bei kt.) darbus;
  • po patirtų smūgių duobėse ir atsitrenktus į kitą kliūtį, ypač jei vairo ratas tuo metu buvo ne horizontalioje padėtyje;
  • kai pastebite laipsnišką padangų protektoriaus dilimą;
  • kai vairas sunkiai sukasi, sunku jį sugrąžinti į buvusią padėtį;
  • kai jaučiate automobilio „plaukiojimą“ kelyje.

Pasirūpinkite savo ir kitų eismo dalyvių saugumu kelyje. Nepamirškite pasitikrinti ratus! Atvykite į mūsų autoservisą su savo transporto priemone ir mes viskuo pasirūpinsime už Jus.