Autoservisas

Parduotuvė

Plovykla

Techninė apžiūra

Starterių, generatorių remontas

Tam, kad gerai veiktų automobilio variklis, pravartu pasirūpinti visų jo sistemos dalių būkle. Starterių ir generatorių remontas pravers tuo atveju, kai pastebėsite įspėjamąjį ženklą, nusėdusią bateriją, nusilpusią automobilio varomąją jėgą. Tiesa, kartais genda ne pats starteris ar generatorius, o su jais susiję kiti automobilio mechanizmai. Tam, kad tikslūs gedimai būtų identifikuoti tinkamai, pravartu atvykti į autoservisą ir pasinaudoti patyrusių specialistų paslaugomis.

Starterių taisymas

Starteris atsakingas už variklio užvedimą raktelio pasukimu. Paprastai ši automobilio detalė genda gana retai, jos remontas gana nesudėtingas. Starterio neveikimo priežastimi dažniausiai būna išsikrovęs akumuliatorius, kadangi starteris automobilio užvedimui energiją ima elektros srove iš akumuliatoriaus. Neretai starteris neįsijungia dėl apsaugos sistemos gedimų, paties starterio susidėvėjusių detalių („bendikso“, pritraukimo ritės ar pan).

Kartais užvedimui taip pat trukdo blogas užvedimo raktelis, prasta starterio jungtis, netvarkingai veikiančios elektros jungtys ir kitos priežastys. Tokiu atveju, reikia taisyti ne patį starterį, o pašalinti kitus, starteriui kokybiškai veikti trukdančius nesklandumus. Apsilankykite autoservise „Agrija“, mūsų mechanikai pataisys visus starterių sistemos gedimus. Po remonto visos automobilio dalys vėl sklandžiai veiks tarpusavyje.

Generatorių taisymas

Generatorius atlieka energijos generavimo funkciją. Vienas dažniausių šios detalės gedimų – tai nutrūkęs dirželis. Sutaisyti jį galima vietoje ir pačiam panaudojus ilgą kojinę. Tačiau toks sutaisymo būdas nebus ilgalaikis – autoservise atliekami patikimesni darbai ir įmontuojami nauji, specialūs generatorių dirželiai ir įtempimo mechanizmai arba guoliai. Su nutrūkusiu dirželiu galėsite pavažiuoti tik keletą kilometrų, naudodamiesi likusia akumuliatoriaus energija.

Dar blogesnis atvejis – kai generatorius visiškai sugenda ir tenka jį keisti. Tokiu atveju toliau nebepavažiuosite, visiškai sutriks variklio veikla, gali pradėti rūkti dūmai. Automobilį reikės skubiai nuvežti į taisyklą.

Autoservise „Agrija“ taisome starterius, generatorius, keičiame jų dirželius. Atliekamas patikimas ir kokybiškas automobilių remontas už prieinamą kainą. Atsirado automobilio gedimų? Nedelskite, apsilankykite pas mus ir mes padėsime pašalinti juos laiku.