Autoservisas

Parduotuvė

Plovykla

Techninė apžiūra

Važiuoklės remontas

Važiuoklė – tai tarytum vidiniai automobilio „griaučiai“, pakaba, jungianti ratus ir padedanti užtikrinti stabilumą važiavimo metu. Važiuoklės remontas bus reikalingas tada, kai pastebėsite gedimus, o periodiškai atliekama patikra pravers kiekvienam automobiliui. Svarbu tinkamai pasirūpinti važiuoklės būkle, nes tai yra labai svarbi automobilio dalis, nuo kurios priklauso važiavimo komfortas bei saugumas.

Važiuoklės gedimo požymiai

Jeigu važiuodami girdite keistą, anksčiau nebuvusį bildesį ar girgždesį, automobilis tampa nestabilus ir jį sunkiau suvaldyti – tai ženklai, kad genda važiuoklė bei jos dalys. Būtina laiku užkirsti kelią gedimams bei nedelsiant kreiptis į patikimą autoservisą.
Eksploatuoti transporto priemonę su nusidėvėjusia važiuokle pavojinga – galite pakenkti savo bei kitų eismo dalyvių saugumui. Laiku nepakeitus gendančių dalių (šarnyrų, amortizatorių, guolių ir kt.), padėtis gali tapti tik dar blogesnė, ateityje teks keisti dar daugiau detalių ir tai pareikalaus didesnių išlaidų. Todėl nedelsiant reikalingas kokybiškas remontas, kurį mes galime pasiūlyti.

Atsakingas ir kokybiškas remontas

Autoservise „Agrija“ taisome važiuokles bei jų dalis. Jeigu įtariate, jog Jūsų automobilio važiuoklė veikia prastai, atvykite pas mus ir mes galėsime nustatyti tikslią jos būklę pasitelkę kompiuterinę diagnostiką. Atlikę tyrimą žinosime, koks taisymas bus reikalingas ir pasiūlysime Jums geriausius variantus už priimtiną kainą. Po remonto rekomenduojame atlikti ratų suvedimą – ši greita bei paprasta procedūra padės būti užtikrintu, kad nuo šiol važinėsite patogiai ir saugiai.

„Agrijos“ autoservise atliekami remonto darbai:

  • amortizatorių, spyruoklių keitimas;
  • amortizatoriaus atramos keitimas;
  • stabdžių sistemos patikra;
  • šarnyrų (vidinių ir išorinių) bei jų gaubtų keitimas;
  • sailenblokų keitimas;
  • stabilizatoriaus įvorės keitimas
  • guolių keitimas;
  • ratų stebulės keitimas.

Važiuokite savo automobiliu saugiai bei patogiai. Pamirškite visus rūpesčius – mes viskuo pasirūpinsime už Jus. Atvykite į „Agrijos“ autoservisą ir pasinaudokite mūsų teikiamomis aukščiausios kokybės paslaugomis.