Autoservisas

Parduotuvė

Plovykla

Techninė apžiūra

Tepalų , filtrų keitimas

Tepalų ir filtrų keitimas

Norite, kad Jūsų variklis dirbtų efektyviai ir patikimai? Reguliarus tepalų-alyvos keitimas – puikus pasirinkimas, siekiantiems išsaugoti minėtos transporto priemonės dalies ilgaamžiškumą. Netinkamu laiku keičiama alyva gali sukelti įvairius gedimus, o tuo tarpu, tinkamai parinkta bei reikiamu metu atnaujinama – padėti išvengti automobilio veiklos sutrikimų.

Autoserviso „Agrija“ meistrai pasiruošę profesionaliai pakeisti ne tik variklio tepalus, bet ir filtrus. Neleiskite savo automobiliui sugesti – verčiau pasirūpinkite juo jau dabar!

Kada verta keisti tepalus bei filtrus?

Svarbu pastebėti, jog alyvos keitimo dažnis gali priklausyti nuo važiavimo stiliaus ir sąlygų. Taip pat nemažos įtakos turi oro temperatūra, variklio būklė bei naudojamų tepalų kokybė. Vis dėlto, jeigu pastebėjote, jog Jūsų transporto priemonė sunkiau užsiveda, o turbinos nuolat genda, gali būti, kad atėjo metas keisti alyvą arba filtrus. Dar vienas veiksnys, nuo kurio priklauso tepalų keitimas ir jo dažnis, – nuvažiuoti kilometrai. Dažniausiai tepalai keičiami, kai automobilis nuvažiuoja apie 10-30 tūkst. kilometrų.

Ar galima keitimą atlikti patiems?

Nusprendėte pasikeisti automobilio alyvą arba filtrus, tačiau nenorite važiuoti į autoservisą? Visa tai galite atlikti patys, tačiau rekomenduojame atkreipti dėmesį į naudojamų tepalų rūšį, transporto priemonės markę, amžių. Taip pat svarbu rinktis tik aukštos kokybės tepalus, kurie dažniausiai būna ne per daug tiršti, o šiek tiek skystoki.

Svarbus – kiekvienas tepalų, filtrų keitimo žingsnis

Norint automobilio tepalus pakeisti kokybiškai, verta remtis instrukcijomis.

Pirmas žingsnis – senų tepalų išleidimas bei drenažo kamščio suradimas, kurį atsukus pradeda tekėti alyva.

Antras – filtro vietos radimas (dažniausiai ji būna įvairiose variklio vietose), jo atsukimas ir išėmimas kartu su gumine tarpine, kuri turi būti patepta nauja alyva.

Trečias – drenažo veržlės, tarpinės, poveržlės pakeitimas. Jeigu viską padarėte teisingai, galite atsargiai uždėti ir iki galo užveržti naują filtrą, į kurį rekomenduojame įpilti tepalo. Visa tai atlikus, pritvirtinkite kamštį ant įpylimo angos, užveskite variklį bei patikrinkite jo veiklą, tepalų nelašėjimą.

Nepamirškite, kad tinkamai sutvarkytas automobilis važiuoja maloniai, efektyviai ir saugiai. Pasitikite savo jėgomis keičiant tepalus? Rekomenduojame remtis pateiktais patarimais. Norite sutaupyti laiko? Autoserviso „Agrija“ profesionalai – Jūsų paslaugoms!