Autoservisas

Parduotuvė

Plovykla

Techninė apžiūra

Kompiuterių diagnostika

Šiais laikais bene kiekviename autoservise galima rasti kokybišką ir naudingą diagnostinę įrangą. Dažniausiai pasitelkiama – profesionali bei patikima kompiuterių diagnostika. Tokios diagnostinės įrangos pagalba nesunku nustatyti atsiradusius gedimus ir patogu šią informaciją panaudoti atliekant transporto priemonės remontą.

Kompiuterių diagnostikos reikšmė

Laikui bėgant, tobulėja ne tik automobiliai ar kitos transporto priemonės, bet ir diagnostinė įranga. Moderni technika suteikia galimybę gedimus rasti greitai bei gana tiksliai. Pasinaudojus ja, nesunku nustatyti iš pirmo žvilgsnio nematomus gedimus važiuoklėje, kėbule, variklyje, stabdžių sistemoje, pakaboje, elektros ar saugos sistemose.

Pagrindiniai diagnostikos darbai

Stabdžių sistema – vienas iš pačių svarbiausių automobilio saugumo elementų, todėl svarbu atlikti jos tikrinimą reguliariai. „AGRIJA“ autoservise atliekama profesionali ABS-ESP bei kitų stabdžių sistemų diagnostika. Dar vienas, su saugumu susijęs elementas – AIR BAG sistema, kuriai taip pat reikalingas aukštos kokybės patikrinimas, dažnai atliekamas kompiuterių pagalba.
Mūsų autoserviso meistrai pasiruošę diagnozuoti ne tik aukščiau minėtas, bet ir DPF bei kitų išmetimo dujų valymo, automobilio komforto, adaptyvinės pakabos, visų variklio valdymo sistemas. Profesionaliai atlikti pagrindiniai diagnostikos darbai ne tik padeda nustatyti jau atsiradusius gedimus, bet ir užkirsti kelią galimiems nemalonumams kelyje.

Kokybiška „Bosch“ įranga

Esame kompetentingi automobilių gedimų diagnozavimo specialistai, todėl naudojamės patikima „Bosch“ įranga. Kompiuterių pagalba atliekama diagnostika vykdoma jau metai iš metų. Ilgametė patirtis leido sukaupti didelę duomenų bazę, kuri nuolatos atnaujinama moderniais automobilių modeliais. Reguliarus duomenų bazės, naudojamos įrangos tikrinimas suteikia galimybę paslaugas teikti vis platesniam klientų ratui.

Profesionalumas – kiekviename žingsnyje

„AGRIJA“ autoservise dirba profesionalus specialistas, kuris nuolatos tobulina bei gilina savo žinias kompiuterinio automobilių diagnozavimo srityje. Nenutrūkstamas mokymasis, domėjimasis naujausiomis technologijomis suteikia sąlygas teikti aukšto lygio paslaugas, efektyviai taikyti įgytus įgūdžius.

Modernios diagnostikos metu greitai bei tiksliai nustatomi atsiradę gedimai, tačiau norint juos pašalinti, reikalingos daug patirties ir išmanymo reikalaujančios pastangos. Rasti ir pašalinti gedimo priežastį gali tik patyrę savo srities specialistai.

Kruopščiai atlikta kompiuterinė automobilio diagnostika leis mėgautis ramiu bei saugiu važiavimu ir padės pamiršti visus, su transporto priemonių gedimais susijusius rūpesčius!