Autoservisas

Parduotuvė

Plovykla

Techninė apžiūra

Kėbulo remontas, dažymas

Jeigu patekote į eismo įvykį, būtinas skubus automobilio kėbulo pažeidimų pašalinimas. Ši paslauga gali būti pravarti nebūtinai patyrus avariją – užtenka nedidelio įbrėžimo tam, kad prasidėtų metalo korozija. Laikui bėgant, metalas ima rūdyti, o tai neišvengiamai paveikia visą automobilio būklę, prarandama estetiška išvaizda. Todėl būtina tinkamai pasirūpinti savo transporto priemone – kokybiškas kėbulų remontas užtikrina ilgesnį automobilio naudojimo laiką.

Kokybiški remonto darbai

Mūsų autoservise dirbantys meistrai yra sukaupę daugybės metų patirtį, jie dirba įvairiose mechanikos srityse. Siūlome patyrusių, savo srities specialistų paslaugas. Atliekant kėbulų apdailą svarbu, kad metalo paviršiuose neliktų nė menkiausių nelygumų ar įbrėžimų.

Dažymas – ne mažiau svarbi kėbulų remonto dalis. Laikui bėgant kėbulas susidėvi, spalvos tampa nebe tokios ryškios ir nublanksta. Juolab vykstant metalo korozijai – nuo paviršiaus įbrėžimų metalas palaipsniui rūdija, spalvos pažeidžiamos dar greičiau. Patekus į eismo įvykį tenka ne tik išlyginti ir suvirinti kėbulą, bet taip pat jį nudažyti, kad automobilis atgautų savo spalvą.

„Agrija“ atliekami kėbulo remonto darbai:

  • suviriname slenksčius ir kitas detales;
  • administruojame draudimines žalas po eismo įvykių;
  • išrenkame, surenkame, surenkame kėbulus;
  • paruošiame ir dažome kėbulą ar atskiras jo dalis;
  • valome kėbulus nuo rūdžių;
  • išlyginame po eismo įvykio sulankstytas dalis;
  • atstatome kėbulo geometriją specialaus stendo pagalba.

Mūsų autoservise „Agrija“ siūlome tiek kėbulų virintojų, tiek dažytojų ir apdailos specialistų paslaugas. Patekote į eismo įvykį? Norite užglaistyti savo automobilio įbrėžimus ir atkurti gražią, nepriekaištingą išvaizdą? Aukštos kokybės kėbulų dažymas ir remontas Jūsų paslaugoms!