Autoservisas

Parduotuvė

Plovykla

Techninė apžiūra

Karterių, radiatorių remontas

Karteris – tai automobilio apačioje esanti dėžės formos vidaus degimo variklio dalis su alyvos ar kito skysčio rezervuaru. Automobilio radiatoriai reikalingi tinkamos aušinimo skysčio temperatūros palaikymui. Karterių ir radiatorių remontas gali būti reikalingas tada, kai sutrinka variklio veikla. Šie gedimai apsunkina variklį, padidėja kuro sąnaudos. Laikui bėgant atsiranda dar rimtesnių problemų, pradeda gesti automobilis, todėl būtina laiku kreiptis į patikimą autoservisą.

Dažniausi karterių gedimai

Daugelyje lengvųjų automobilių karteriai įmontuoti dugne, vos 20 cm virš žemės. Patekus į gilią vandens duobę ar užkliuvus už borto pažeidžiamas išorinis karterio korpusas ir išsilieja tepalai. Aliuminis karteris paprastai skyla, o metalinis įlenkiamas, jame atsiranda skylutė. Tokiu atveju, automobiliu toliau nepavažiuosite – būtina kuo skubiau nuvežti jį į autoservisą.

Kokybiškas remontas

Atvykus į autoservisą „Agrija“ Jus pasitiks mūsų specialistų komanda. Taisome, keičiame, viriname karterius bei aliuminius radiatorius. Galime pasiūlyti kokybiškas radiatorių tiesinimo, valymo, litavimo paslaugas, užsakome naujus gaminius. Sutvarkome viską už Jus, todėl Jums nereikės niekuo rūpintis. Po remonto galėsite saugiai važiuoti automobiliu.

Nustatome tikslias gedimų priežastis

Radiatoriai aušina skystį specialaus ventiliatoriaus pagalba arba priešinio oro srautu. Jie yra sumontuoti priekinėje variklio dalyje ir susideda iš daug vamzdelių, kanalų bei pertvėrimų. Tokia sudėtinga konstrukcija leidžia aušinti didelio tūrio skysčius vienu metu. Jeigu radiatorius leidžia skysčius, būtinas remontas. Atvykite į mūsų autoservisą, kad galėtume ištirti Jūsų automobilio būklę bei nustatyti, koks taisymas bus reikalingas.

Mūsų patyrusių specialistų komanda jau ilgą laiką dirba karterių bei radiatorių remonto srityje, todėl galime pasiūlyti aukštos kokybės paslaugas. Išskirtinis rūpestis kliento poreikiais bei profesionali pagalba garantuota!