Autoservisas

Parduotuvė

Plovykla

Techninė apžiūra

Automobilių plovimas, variklių plovimas, cheminis valymas

Švarus, tvarkingas bei prižiūrėtas automobilis – kiekvieno vairuotojo pažiba. Reguliariai atliekamas automobilių plovimas gali padėti išlaikyti aukšto lygio švarą ir apsaugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Kodėl svarbu plauti automobilį?

Tinkamai plaunant transporto priemonę ne tik palaikoma nepriekaištinga švara, bet ir išsaugomas kėbulo ilgaamžiškumas. Jeigu kėbulas nėra plaunamas ilgą laiko tarpą, tuomet ant jo prikimba įvairios apnašos: smalos, druskos, žiedadulkės, sakai bei kiti nešvarumai. Tokios apnašos turi neigiamos įtakos kėbului bei kitiems dažytiems paviršiams, nes paspartina susidėvėjimą. Tinkamai ir reguliariai neplaunamam automobiliui gali atsirasti korozijos pažeidimų, kurių pašalinimui reikalingas specialus tvarkymas, valymas bei poliravimas.

Nuo ko priklauso automobilių plovimo kokybė?

Norint, kad transporto priemonių plovimo procesas būtų aukštos kokybės, svarbu atsižvelgti į tinkamą temperatūros lygį, naudojamo paviršiaus poveikį, cheminių priežiūros priemonių kokybę ir plovimo trukmę. Visi šie aspektai yra reikšmingi bei gali turėti įtakos automobilių būklei.

Reguliarios priežiūros reikšmė

Rekomenduojame savo automobilį plauti reguliariai, bent du kartus per mėnesį. Tokiu būdu išvengsite susikaupusių nešvarumų bei galėsite džiaugtis estetiška transporto priemonės išvaizda. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog žiemos sezonu automobilį svarbu plauti dažniau nei du kartus per mėnesį. Be to, patariame rinktis tik kokybišką plovimą kartu su kėbulo vaškavimu, kuris suteikia efektyvią apsaugą nuo druskų, korozijos, spalvos blukimo, rūgštingo lietaus, kelio apnašų.

„Agrijos“ plovykloje atliekamos paslaugos:

  • Cheminis salono valymas;
  • Rankinis kėbulo, ratlankių, kilimėlių plovimas, vaškavimas;
  • Sausas salono valymas;
  • Variklio dugno ir išorės plovimas specialiomis priemonėmis;
  • Salono vidaus dezinfekcija.

Jeigu norite sutaupyti brangaus laiko ir džiaugtis tvarkingu automobiliu, pasinaudokite profesionalų teikiamomis paslaugomis. „Agrija“ autoservise atliekamas transporto priemonių, jų variklių plovimas. Cheminis valymas atitinka aukštus kokybės standartus ir bene kiekvieno kliento poreikius.