Autoservisas

Parduotuvė

Plovykla

Techninė apžiūra

Aliuminio suvirinimas

Atliekant automobilio ir jo dalių remontą, atkuriant estetišką išvaizdą po avarijos ar vykdant kitus techninius darbus, reikalingas aliuminio suvirinimas. Kokybiški virinimo darbai atliekami profesionaliais aparatais. Paprastai autoservise Jums gali pasiūlyti ne tik aliuminio, bet ir kitų metalų virinimo paslaugas. Jeigu patekote į avariją arba Jums sugedo automobilis, nesirūpinkite – patyrę meistrai restauruos Jūsų transporto priemonę bei sutaisys visus gedimus.

„Agrijos“ metalų virinimo paslaugos

Metalų suvirinimo darbus atliekame moderniais TIG aparatais. Savo darbuose naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas. Viriname aliuminį bei jo lydinius, magnį, titaną, nerūdijantį plieną, špyžių. Esant poreikiui, galime atlikti nestandartinius virinimo darbus. Tvarkome aliuminio ir kitus kėbulus, viriname aliuminius radiatorius, kondicionierių vamzdelius, karterius, turbinų kolektorius bei pavarų dėžes.

Modernus suvirinimo būdas

Aliuminis virinamas kitaip negu visi kiti metalai, nes yra žymiai lengvesnis už plieną, jo tankis mažesnis, šis metalas lengvai apdirbamas ir greitai praleidžia šilumą. Paprastai virinama pusautomačiu arba volframiniu elektrodu inertinių dujų aplinkoje, t.y. TIG būdu, kuriuo atliekamas suvirinimas mūsų autoservise. Šis būdas kur kas sudėtingesnis, tačiau taip pat kokybiškesnis.

Vieni didžiausių TIG aparatų privalumų – tai ekonomiškumas bei patogumas. Suvirinimo darbus galima atlikti be pridėtinio metalo, energija ir pridėtinio metalo lydymas nėra susiję. Tai leidžia patogiai bei kokybiškai virinti didelius kiekius metalų, užtikrina gerą siūlės išvaizdą.

Aukšta teikiamų paslaugų kokybė

„Agrijos“ autoserviso meistrai yra užgrūdinti daug metų patirties suvirinant aliuminį bei kitus metalus. Reikalingas suvirinimas? Atvykite į mūsų autoservisą ir mes sutaisysime Jūsų automobilį, nustatysime tikslias gedimų priežastis. Aukšta atliekamų darbų kokybė garantuota!